Loc de munca: Store Manager Sibiu - SPORT VISION TRADING

Date generale Job

Store Manager Sibiu

Data expirarii
2020-01-31 19:11:53
Posturi disponibile
1
Industria
  • Comert / Retail
Nivel carieră
Mid-Level (2-5 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Controlează și monitorizează calitatea serviciilor oferite clienților
  • Coordoneaza echipa din subordine, se implica in procesul de integrare si evaluare a acesteia
  • Organizeaza, coordoneaza si raspunde de desfasurarea activitatilor de vanzare a produselor
  • Conduce toate activitatile zilnice la nivel operational in magazin: visual merchandising, marketing, preturi, oameni, casierie
  • Este responsabil de motivarea echipei de vanzari si de atingerea targetului
  • Realizeaza programul de lucru al intregii echipe si planifica astfel încât personalul magazinului să lucreze în coordonare unul cu celălalt
  • Controlează dacă procesele operaționale ale magazinului sunt adecvate standardelor și legislației companiei
  • Oferă personalului magazinului îndrumări și instruire pentru a se asigura de dezvoltarea personală și profesională
  • Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfãsurarea activitatii magazinului
  • Asigura primirea si depozitarea în conditii corespunzãtoare a produselor ce se comercializeaza in magazin
  • Participa la inventarierile lunare si anuale ale produselor din magazin si depozitul aferent

Beneficii

Noi oferim:

  • Pachet salariat atractiv
  • Bonusuri motivante
  • Tichete de masa
  • Program de lucru flexibil in ture
  • Relații de muncă corespunzatoare legislației din România
  • Un loc de munca sigur intr-o companie internationala de succes
  • Un mediu de lucru profesionist si o atmosferă prietenoasă

Candidatul ideal

  • Buna cunoastere a pietei de profil din Romania
  • Cunostinte de contabilitate primara (registru de casa, raport de gestiune, NIR)
  • Cunostinte de operare calculator
  • Capacitate de organizare si prioritizare
  • Capacitate de lucru în echipă, adaptabilitate
  • Experienta pe un post asemanator
  • Bune abilitati de comunicare, spontaneitate, seriozitate, cu un bun management al timpului