Loc de munca: STIVUITORIST - CMP Automotive Antivibration Romania

Date generale Job

STIVUITORIST

Data expirarii
2024-03-22 10:50:39
Posturi disponibile
2
Industria
  • Masini / Auto
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Retrage de la masini produsele finite, ducandu-le in zonele de depozitare prevazute pentru fiecare caz.
  • Manuieste motostivuitoarele si comunica sefului de depozit avariile.
  • Scoate si pune material din depozit in hala.
  • Verifica starea materiilor prime (oxidarea metalelor, contaminarea gumei) si identificarea corecta a acestora.
  • Duce guma la postul de lucru cand incepe o productie.
  • Comunica sefului de depozit avariile si problemele.
  • Receptioneaza marfa care intra in depozit si o introduce in magazie;
  • Ambaleaza, cantareste si pregateste produsele finite si materia prima pentru expeditie;

Beneficii

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de prezenta;
  • Transport;
  • Alte prime;
  • Dezvoltare profesionala.

Candidatul ideal

  • Seriozitate;
  • Indemanare;
  • Atentie;
  • Spirit de observatie;
  • Posesor atestat ISCIR.

Date de contact:
Adresa: Parc Industrial Selimbar, DN1, km 302, Selimbar, jud. Sibiu,
Telefon: 0732530923
Web: www.cmpautomotive.es