Loc de munca: Stivuitorist - receptie/pregatire marfa - thyssenkrupp Bilstein SA

Date generale Job

Stivuitorist - receptie/pregatire marfa

Data expirarii
2024-02-22 10:32:04
Posturi disponibile
2
Industria
  • Masini / Auto
  • Transport / Logistica / Import - Export
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

-Manipuleaza marfa din Magazia Centrala.
-Respecta procedurile interne de primire/ receptie/ alocare la raft a marfurilor si materiilor prime in Magazia Centrala.
-Respecta procedurile interne de comisionare in depozit, anunta pentru orice diferente cantitative ------Administratia depozitului, urmareste onorarea 100% a comenzilor catre Productie.
-Verifica acuratetea stocurilor la perioade determinate pentru materialele stocate, produsele semifinite si alte produse aflate în depozit.
-Urmareste respectarea procedurilor de Calitate pentru marfa stocata (rugina, deformare, depreciere).
-Participa la inventare periodice.

Beneficii

-Pachet salarial atractiv si beneficii diverse
-Posibilitati de dezvoltare profesionala
-Posibilitatea de a activa intr-o firma multinationala
-Lucrul intr-o echipa cu nivel profesional inalt

Candidatul ideal

- Atestat ISCIR valabil - manipulare stivuitor
- Experienta in manipulare marfa in Magazie si Productie
- Cunoastinte minime SAP
- Experienta minim 2 ani intr-un sistem similar
- Experienta utilizare scanner
- Disponibilitate la munca in 3 schimburi