Loc de munca: Specialist servicii clienti - BANCA TRANSILVANIA

Date generale Job

Specialist servicii clienti

Data expirarii
2022-12-31 14:52:10
Posturi disponibile
1
Industria
  • Banci / Servicii financiare
Nivel carieră
Mid-Level (2-5 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Descrierea jobului

Fiind parte din echipa noastra, vei avea ocazia:
Sa cunosti in detaliu si sa promovezi produsele si serviciile bancare
Sa discuti si sa identifici nevoile bancare ale clientilor
Efectuezi operatiuni cu numerar/ fara numerar in functie de specificul tranzactiei
Oferi suport clientilor pentru utilizarea metodelor alternative prin care se pot efectua operatiuni .

Beneficii

Iti oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari banci din Romania si pentru un brand romanesc de top.

Oferim un pachet atractiv de beneficii, traininguri de pregatire si perfectionare si oportunitati de dezvoltare a carierei.

Candidatul ideal

Daca ai studii superioare absolvite si experienta in vanzari de minim 3 luni te invitam sa aplici pentru acest post. Pentru a face parte din echipa BT este important sa ai abilitati excelente de comunicare cu clientii si colegii, atitudine pozitiva si dorinta de a atinge obiectievele comune ale echipei. Cunoasterea limbii engleze – constituie un avantaj.