Loc de munca: Specialist Marketing - XUX INVESTMENT SRL

Date generale Job

Specialist Marketing

Data expirarii
2022-01-01 16:59:09
Posturi disponibile
1
Industria
  • Imobiliara
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
500-1000 €/luna
Full time

Descrierea postului

Agentia imobiliara RE/MAX Xux cauta o persoana vesela si optimista, cu mentalitate deschisa si atitudine pozitiva pentru realizarea proiectelor de marketing.

Responsabilitati:

  • Realizarea diferitor postari pentru cresterea viziblitatii companiei in social media (Instagram, LinkedIn, Facebook)
  • Postarea anunturilor imobiliare in social media si pe platforma companiei
  • Gestiunea materialelor promotionale in colaborare cu furnizorii companiei: creare, realizare, comanda
  • Organizarea evenimentelor de networking
  • Realizarea prezentarilor proiectelor imobiliare independent sau in colaborare cu furnizorii companiei, in functie de proiect
  • Colaborare cu departamentul de recrutare pentru organizarea evenimentelor, intocmirea anunturilor, realizarea materialelor de promovare (afise, anunturi, etc.)
  • Gestionarea bugetului de marketing
  • Alte activitati de marketing conexe
  • Cunoștinţe de limba engleză (scris și vorbit)
  • Experienta in editare foto-video, proiecte realizate
  • Cunoasterea si utilizarea pachetului Adobe sisau Corel

Beneficii

Beneficii:

  • Atmosfera relaxata si prietenoasa
  • Loc de munca central
  • Posibilitate de invatare si dezvoltare personala si profesionala
  • Suport si crestere intr-un mediu dinamic
  • Mediu de lucru fain, ambianta placuta zi de zi
  • Sustinere in procesul de aprofundare a domeniului de activitate
  • Echipament de lucru performant si acces la tehnologie de ultima generatie
  • Pachet salarial motivant

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • Flexibil, creativ
  • Ii place sa lucreze independent
  • Are initiativa, este proactiv
  • Are experienta in marketing
  • Este deschis spre invatare
  • Este orientat catre rezultate
  • Este atent la detalii si cerinte
  • Aplica principiile eticii in afaceri, este onest si transparent
  • Este perseverent si consecvent urmarind finalizarea proiectelor
  • Este comunicativ, intreaba, sugereaza
  • Are viziune
  • Are abilitatea de a gestiona mai multe activitati simultan (precum cele descrise mai sus)
  • Stie sa prioritizeze sarcinile in functie de necesitati
  • Are experienta pe posturi similare
  • Cunostinta limbii Engleze este un avantaj