Loc de munca: Sofer profesionist - Urgent Cargus SA

Date generale Job

Sofer profesionist

Data expirarii
2024-01-31 14:55:29
Posturi disponibile
3
Industria
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Urgent Cargus Sibiu angajează pentru centrul logistic din Sibiu șoferi profesioniști cu permis cat C+E, Card Tahograf Digital și Atestat pentru transport mărfuri.

Candidatii fara experienta care doresc sa se alature echipei noastre vor beneficia de:
• program de formare profesionala
• Suport continuu pentru integrarea in activitate
• Siguranta, instruire si suport pe traseu in limba romana
• Masini moderne echipate cu cutii de viteza automate
• Salariu fix + diurna crescatoare in functie de experienta acumulata

Beneficii

Se ofera:

  • pachet salarial atractiv;
  • tichete de masa;
  • salariu fix + diurna crescatoare in functie de experienta acumulata
  • prime / bonusuri de sarbatori
  • loc de munca stabil in companie de presigiu la nivel national.

Candidatul ideal

De ce sa faci parte din echipa noastra?

- avem peste 20 de ani experienta in transport colete,
- lucram cu o flota de peste 80 de camioane: Scania, MAN si DAF
- vei face parte dintr-o echipa de peste 100 de soferi din Romania.