Loc de munca: Sofer Profesionist Tur-Retur - SC OPREAN SRL

Date generale Job

Sofer Profesionist Tur-Retur

Data expirarii
2021-02-16 19:39:00
Posturi disponibile
7
Industria
  • Transport / Logistica / Import - Export
Disponibil in orasul
  • Sebes
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
1000-1500 €/luna
Full time

Descrierea postului

Curse Fixe:

Moldova-Anglia-Moldova, Bulgaria-Anglia-Bulgaria.

Romania-Anglia, Romania-Spania, Romania-Italia si Retur.

- Camioane recent achizitionate;
- Curse intre 5-10 zile, in care se tranziteaza mai multe tari;
- Se circula doar la program!
- Se lucreaza in ECHIPAJ/ SINGUR;
- Plecarea de la sediul firmei/garaj;

Beneficii

- Camioane moderne Mercedes Actros 2014 -2017, cabina mare, euro 6.
- Mediu de lucru placut si prietenos, echipa tanara.
- Pentru incepatori asiguram instructaj teoretic si practic cu personal calificat si atestat Mercedes.

Candidatul ideal

Cerinte :

- Permis cat. C,C+E, Buletin, Atestat, Card, Cazier Judiciar, Cazier auto.

Oferim si solicitam seriozitate si punctualitate.

Mai multe detalii sunati la 0744.642.533 sau 0740.107.080.