Loc de munca: Sofer categoria B - SC Lazar Trans SRL

Date generale Job

Sofer categoria B

Data expirarii
2019-10-17 15:26:18
Posturi disponibile
2
Industria
  • Prestari servicii
  • Transport / Logistica / Import - Export
Disponibil in orasul
  • Agnita
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Compania de transport persoane SC LAZAR TRANS SRL angajeaza soferi cu domiciliul in Agnita posesori de permis categoria ‘B’ .
Detalii la telefon 0723.130.182

Beneficii

  • Compania Lazar Trans iti plateste scoala de soferi pentru obtinerea permisului de conducere categoria D.
  • Pachet salarial motivant;
  • Calificare la locul de munca
  • Cursuri si atestate platite de companie.
  • Conditii de munca bune, masini de calitate.

Candidatul ideal

  • Abilitati de comunicare si relationare
  • Seriozitate
  • Punctualitate
  • Anuntul este strict valabil pentru persoanele serioase care doresc un job de lunga durata, in conditii normale de munca si o atmosfera placuta.