Loc de munca: Sofer camion (bascula, TIR tur-retur, TIR comunitate) - TOTAL NSA SRL

Date generale Job

Sofer camion (bascula, TIR tur-retur, TIR comunitate)

Data expirarii
2021-10-07 09:03:55
Posturi disponibile
5
Industria
  • Transport / Logistica / Import - Export
Nivel carieră
Mid-Level (2-5 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

o   Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ.

o   Minimalizarea cheltuielilor de transport

o   Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna, conform legislatiei in vigoare

Beneficii

o   desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe cu oameni profesionisti, cu experienta, dedicati

o   venit motivant.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa intruneasca urmatoarele cerinte:

o   detine experienta ca sofer de tir sau basculanta

o   detine permis de conducere

o   bun spirit de echipa

o   isi asuma responsabilitatea pentru munca depusa

o   este dispus la deplasari