Loc de munca: SEF DE SCHIMB - CMP Automotive Antivibration Romania

Date generale Job

SEF DE SCHIMB

Data expirarii
2024-01-27 09:25:18
Posturi disponibile
1
Industria
  • Masini / Auto
Disponibil in orasul
  • Selimbar
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

• Distribuie si supervizeaza munca operatorilor;
• Programeaza productia turei conform planului de productie;
• Se asigura ca productia sa atinga nivelul de productivitate si calitate cerut;
• Verifica si controleaza parametrii de proces;
• Asigura sortarea corecta a deseurilor, utilizarea echipamentului de protectie de catre operatori si respectarea regulilor de igiena si de siguranta;
• Asigura buna functionare a masinilor si de fluxul continuu de productie;
• Analizeaza problemele legate de calitate, respectiv intarzierile aparute in procesul de productie si ia masurile corespunzatoare;
• Asigura ordinea si disciplina la locul de munca.
• Transmite informatii corecte.

Beneficii

• Salariu motivant;
• Tichete de masa;
• Transport;
• Bonus de prezenta;
• Alte prime.

Candidatul ideal

• Studii tehnice finalizate;
• Experienta relevanta de minim 2 ani in productie;
• Cunostinte tehnice;
• Deprinderi si abilitati de reparare si intretinere masini si utillaje;
• Abilitati de coordonare a unei echipe.