Loc de munca: Sales Associate - XUX INVESTMENT SRL

Date generale Job

Sales Associate

Data expirarii
2022-03-31 16:54:28
Posturi disponibile
3
Industria
  • Banci / Servicii financiare
  • Imobiliara
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Tipul jobului
Part Time

Descrierea postului

În ziua în care tu devii parte din rețeaua RE/MAX, întreaga lume îţi va cunoaşte numele!

Alăturându-te brandului vei avea la dispoziție un întreg sistem de lucru și model de business testat, care s-a dovedit a fi de succes, iar astfel vei ajunge mai repede la beneficiile și satisfacțiile pe care orice agent imobiliar le așteaptă.

Tel. 0722547097

Beneficii

  • Câștiguri consistente, mai mari decât ți-ar putea oferi un job cu salariu fix;
  • Un program flexibil în care poți jongla între activități personale și cele profesionale;
  • Posibilitatea de a-ți dezolta propriul business;
  • Bucuria de a ajuta cu adevărat și de a fi parte din împlinirea viselor pentru cei ce vor să cumpere o casă.
  • Independenţă financiară
  • Puterea brandului
  • Programe de educație excepționale
  • Tehnologie inovativă
  • Evenimente de top
  • Marketing eficient
  • Reţea extinsă
  • Echipă puternică
  • Suport constant
  • Time management

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

  • Flexibil, creativ
  • Ii place sa lucreze independent
  • Are initiativa, este proactiv
  • Are experienta in marketing
  • Este deschis spre invatare
  • Este orientat catre rezultate
  • Este atent la detalii si cerinte
  • Aplica principiile eticii in afaceri, este onest si transparent
  • Este perseverent si consecvent urmarind finalizarea proiectelor
  • Este comunicativ, intreaba, sugereaza
  • Are viziune
  • Are abilitatea de a gestiona mai multe activitati simultan (precum cele descrise mai sus)
  • Stie sa prioritizeze sarcinile in functie de necesitati
  • Are experienta pe posturi similare
  • Cunostinta limbii Engleze este un avantaj

Contact

 [email protected]