Loc de munca: RESPONSABIL MENTENANTA - CMP Automotive Antivibration Romania

Date generale Job

RESPONSABIL MENTENANTA

Data expirarii
2024-02-16 11:14:52
Posturi disponibile
1
Industria
  • Masini / Auto
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Mentenanta utilajelor productive, planificarea si controlul mentenantei preventive, corective, predictive;
  • Coordonarea montarii si punerii in functiune a masinilor si instalatiilor;
  • Gestionarea pieselor de schimb si a bugetului;
  • Imbunatatirea echipamentelor;
  • Mentenanta instalatiilor de aer comprimat, apa racire utilaje, electrice, aer conditionat edificiului;
  • Omologorarea furnizorilor de ustensile si masini;
  • Elaborarea/ supervizarea de proiecte de investitii productive si insatalatii;
  • Evansarea de schimbari tehnologice in procese sau implementarea unora noi;
  • Actiuni specifice de reducere a costurilor de fabricatie;
  • Actioneaza asupra mijloacelor ce asigura securitatea muncii;
  • Imbunatatirea proceselor prin intermediul automatizarilor, “Imbunatatire continua”;

Beneficii

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa- 20 lei/zi lucratoare;
  • Transport asigurat din Sibiu;
  • Al 13-lea salariu;
  • Dezvoltare in cariera.

Candidatul ideal

  • Studii superioare inginerie mecanica;
  • Cunostinte de limba engleza nivel avansat;
  • Cunostinte de limba spaniola reprezinta un avantaj;
  • Minim 3 ani experienta intr-o pozitie similara.

Date de contact:
Adresa: Sat Selimbar, str. Spaniola nr. 1 (in Parc Industrial Selimbar, DN1, km 302), jud. Sibiu,
Telefon:0732530923
Web: www.cmpautomotive.es