Loc de munca: Personal Street Food - SC BATRANU SAS SRL

Date generale Job

Personal Street Food

Data expirarii
2020-02-13 09:36:56
Posturi disponibile
6
Industria
  • Alimentara
Disponibil in orasul
  • Oradea
  • Brasov
  • Cluj-Napoca
  • Sibiu
  • Timisoara
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Batranu Sas, isi mareste echipa!
Esti in cautarea unui job dinamic? Esti o persoana sociabila?
Hai sa ne cunoastem!
Cautam colegi care sa ne ajute cu activitatile de vanzare si preparare a produselor.
Fiind parte din comunitatea de street food, participam si la cele mai importante festivaluri din tara, cu cele trei rulote de ultima generatie.
In cadrul echipei noastre exista sansa reala de a promova, suntem deschisi nevoilor tale.
Pentru mai multe informatii sau pentru trimitea cv-ului, nu ezitati sa ma contactati!

Beneficii

Transport gratiut, masa asigurata, diurna care se acorda inainte de plecare la eveniment, bonus in functie de vanzari.

Candidatul ideal

Persoana ideala trebuie sa fie receptiva, responsabila, cu spirit de initiativa.

In general acest job se adreseaza persoanelor tinere, varsta maxima acceptata 45 de ani.