Loc de munca: Personal Receptie - ARIA SPORT

Date generale Job

Personal Receptie

Data expirarii
2024-08-06 08:37:29
Posturi disponibile
2
Industria
  • Medicina / Sanatate
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Desfasurarea activitatilor de receptie specifice unui centru de recuperare si SPA incluzand efectuarea programarilor pacientilor;
  • Oferirea de informatii oricarei persoane interesate de servicii;
  • Intampina clientii, raspunde solicitarilor acestora si ii indruma in functie de necesitati;
  • Preia apelurile telefonice si ofera raspunsuri la solicitarile clientilor;
  • Identifica nevoile de petrecere a timpului liber al vizitatorilor si clientilor, le recomanda si prezinta serviciile potrivite.

Beneficii

  1. pachet salarial motivant format din salariu fix si bonuri de masa,
  2. bonusuri periodice,
  3. pachet de beneficii personale in cadrul centrului,
  4. mediu de lucru modern.

Candidatul ideal

Cautam o persoana motivata, dinamica, proactiva si orientat spre client pentru a ocupa o pozitie in cadrul receptiei Aria Wellness.

  • Reprezinta avantaj experienta profesionala de minimum 6 luni,
  • Disponibil pentru lucrul in schimburi,
  • Demonstreaza abilitati de comunicare si relationare,
  • Demonstreaza abilitati bune de organizare si prioritizare a activitatilor,
  • Cunostintele de limba engleza,
  • Utilizeaza cu usurinta computerul si aplicatiile specifice pozitiei (MS Office etc.).

Este nevoie de disponibilitatea de a lucra si pe ture de weekend, in functie de programari.