Loc de munca: Personal Receptie - ARIA CLINIC

Date generale Job

Personal Receptie

Data expirarii
2024-08-21 07:32:39
Posturi disponibile
2
Industria
  • Medicina / Sanatate
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Căutăm personal recepție pentru clinica noastră medicala și de recuperare!

  • Desfasurarea activitatilor de receptie specifice unui centru medical de recuperare si SPA incluzand efectuarea programarilor pacientilor pentru consultatii si interventii,
  • Oferirea de informatii pacientilor sau oricarei persoane interesate de serviciile centrului medical, incasarea serviciilor/produselor de care au beneficiat pacientii/clientii centrului medical .

Beneficii

  1. pachet salarial motivant format din salariu fix si bonuri de masa;
  2. bonusuri periodice,
  3. pachet de beneficii personale in cadrul centrului,
  4. mediu de lucru modern intr-o echipa de profesionisti.

Candidatul ideal

Cautam o persoana proactiva, dinamica, creativa, cu putere de convingere, care este orientata catre client si cu dorinta de a rezolva situatiile aparute;

  • Reprezinta avantaj experienta profesionala de minimum 6 luni,
  • Disponibil pentru lucrul in schimburi,
  • Demonstreaza abilitati de comunicare si relationare,
  • Demonstreaza abilitati bune de organizare si prioritizare a activitatilor,
  • Reprezinta avantaj cunostintele de limba engleza,
  • Utilizeaza cu usurinta computerul si aplicatiile specifice pozitiei (MS Office etc.).