Loc de munca: OPTOMETRIST / CONSULTANT MAGAZIN OPTICA - SC Tarcea Optic SRL

Date generale Job

OPTOMETRIST / CONSULTANT MAGAZIN OPTICA

Data expirarii
2024-06-28 08:24:52
Posturi disponibile
2
Industria
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Ce o să facă această persoană?

  • Va determina dioptrii cu cea mai performanta aparatura medicala( in cazul optometristilor);
  • Va învăța să recomande rame,lentilele potrivite pentru pacienți;
  • Se va ocupa de organizarea și buna funcționare a lucrurilor in magazin/magazine;
  • Va face consilierea in alegerea ochelarilor de soare potriviți;
  • Va ajuta la dezvoltarea firmei și implicit la dezvoltarea personală;
  • Întocmire facturi -avem in program modern si totul se face in 20 de secunde;
  • Va participa la întâlnirile optyUteam.

Beneficii

  • Primii pași la OptyU îi vei face în procesul de on-boarding;
  • In promele de 30 de zile în care vei primi fix, între 1500 lei și 2.500 RON( depinde de experienta);
  • Training-uri specializate;
  • Bonusuri de persormanta dupa 3 luni;
  • Renegocierea salariului dupa 3 luni;
  • City break;
  • Bonusuri de weekend;
  • Program flexibil;
  • Oportunitatea de a purta cele mai noi colectii de ochelari de soare si de vedere.

Candidatul ideal

Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare

  • Să aibă o atitudine pozitivă și să fie mereu cu zâmbetul pe buze. Vrem doar persoane care văd partea plină a paharului, pentru că acesta e un principiu de viață pentru noi toți;
  • Să fie de gașcă. Ne înțelegem super bine în firmă și nu vrem să stricăm această atmosferă;
  • Să fie dispusă să învețe;
  • Să se îmbrace frumos – da, imaginea ei/noastră transmite imaginea firmei și e important;
  • Să fie atentă la detalii;
  • Să fie harnică. Lenea nu are ce căuta la noi în firmă;
  • Să fie descurcăreață și persistentă;
  • Să știe să vorbească frumos la telefon și să scrie frumos (educat și corect);
  • Să fie disponibilă să lucreze în echipă și să îi ajute pe ceilalți din firmă;
  • Să știe engleză;
  • Experiența in domeniu nu este obligatorie, dar cei șapte ani de acasă da.