Loc de munca: Operatori mase plastice - PHOENIX MECANO PLASTIC SRL

Date generale Job

Operatori mase plastice

Data expirarii
2024-04-17 07:08:33
Posturi disponibile
5
Industria
  • Masini / Auto
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Responsabilitati:

- prelucrarea carcaselor de plastic injectate de catre masinile de injectie
- verificarea pieselor injectate
- montarea diferitelor componente in piesa plastica
- completeaza documentele de calitate/ urmarire productie
- efectueaza controalele de calitate cu frecventa stabilita
- respecta procedurile si instructiunile sistemului

Beneficii

- Se asigura salariu atractiv, bonuri de masa, plata orelor suplimentare, transport si alte beneficii

- Program de lucru in 3 sau 4 schimburi.

Candidatul ideal

Candidatul ideal :
- indemanare si rapiditate in executia unor operatii de prelucrare a carcaselor din material plastic
- Experienta in domeniul maselor plastice
- Capacitate de organizare
- Motivat,implicat, organizat, orientat spre obtinerea de rezultate
- Profil etic: integritate, punctualitate, corectitudine, tenacitate, seriozitate
- Bune abilitati de comunicare

Cv-urile se pot depune pe site, se pot trimite pe [email protected] sau la sediul firmei de pe strada Europa Umita nr 10 Sibiu

Informatii la telefon - 0269/241055 sau 0269/2410125