Loc de munca: OPERATOR TAIERE CROI - SC FAURECIA ROMANIA SRL

Date generale Job

OPERATOR TAIERE CROI

Data expirarii
2024-04-26 09:40:15
Posturi disponibile
10
Industria
  • Textila
Disponibil in orasul
  • Talmaciu
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Se asigura ca parametrii introdusi in masina sunt conform cu prima piesa ok si cu instructiunile de taiere;
  • Asigura functionarea masinii la parametrul maxim de TRS;
  • Se asigura ca incadrarea perimetrului de taiere pe span e conforma cu dimensiunile spanului, si verifica lungimea spanului inainte de introducere sub vaccum;
  • Aplica Munca Standardizata, respecta toate Instructiunile de lucru, de Calitate si de Protectia muncii de la statia de lucru unde isi desfasoara activitatea;
  • Opereaza conform instructiunilor de lucru astfel incat sa fie asigurat consumul de material prescris in aceste instructiuni;

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv;
  • Asigurari de viata si de sanatate private;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala;
  • Lucrul intr-o echipa cu nivel profesional inalt;
  • Posibilitatea de a activa intr-o firma multinationala;
  • Posibilitate de a lucra intr-un singur schimb;

Candidatul ideal

  • atentie concentrata si distributiva;
  • spirit de echipa;
  • aptitudini de relationare si comunicare;
  • responsabilitate.