Loc de munca: Operator CNC - SC RUD FLORIAN RIEGER SRL

Date generale Job

Operator CNC

Data expirarii
2023-12-31 07:39:49
Posturi disponibile
1
Industria
  • Masini / Auto
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • pregatirea si operarea masinilor cu comanda numerica
  • reglarea masinii si a sculelor aferente
  • activitati de masurare si control al pieselor prelucrate
  • intretinerea parametrilor optimi de functionare a masinii
  • program de lucru in 2 sau 3 schimburi

Beneficii

• salariu de incadrare negociabil in functie de nivelul de cunostinte tehnice si experienta
• tichete de masa in valoare de 15 lei/zi lucratoare
• 25% spor ore noapte, 100% spor ore suplimentare
• prima anuala: al 13-lea salariu, prima de concediu: 50% din salariul de incadrare
• transport asigurat sau decontat din Cisnadie, Sadu, Talmaciu, Sibiu, Cristian, Orlat, Gura Raului, Sura Mica, Ocna Sibiului, Apoldu de Sus, Amnas

Candidatul ideal

  • calificare in domeniu, scoala profesionala in domeniul mecanic
  • cunostinte de interpretare desen tehnic, masurare piese cu subler, micrometru
  • experienta in domeniul prelucrarilor mecanice
  • abilitati de operare si reglare a masinilor cu comanda numerica