Loc de munca: MONTATOR SUBANSAMBLE - SC CIS AUTOMOTIVE SRL

Date generale Job

MONTATOR SUBANSAMBLE

Data expirarii
2022-12-31 12:38:40
Posturi disponibile
10
Industria
  • Masini / Auto
Disponibil in orasul
  • Copsa Mica
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

- Efectuarea tuturor proceselor de productie in vederea realizarii productiei planificate, conform instructiunii de lucru/desenului tehnic
- Solicita alimentatorului materialele/ produse semifinite necesare procesului de productie, conform instructiunii de lucru
- Sesizeaza si raporteaza catre seful de sechimb problemele cu privire la distribuirea si calitatea materialelor / produselor
- Utilizeaza si completeaza documentele necesare proceselor de productie
- Scaneaza toata activitatea (ex: procese productie , deranjamente, sortari )

Beneficii

Oferim:  bonusuri de productivitate, bonuri de masă, transport.

Candidatul ideal

Cerințe:

-        studii gimnaziale/medii

-        disponibilitate la program în 3 schimburi

-        experiență de lucru într-un mediu industrial, cu mașini sau echipamente complexe constituie avantaj.