Loc de munca: Mecanic Intretinere - SC HENDRICKSON ROMANIA SRL

Date generale Job

Mecanic Intretinere

Data expirarii
2024-01-31 14:17:36
Posturi disponibile
5
Industria
  • Masini / Auto
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Capacitatea de a lucra in echipa, indiferent de rolul repartizat;
  • Capacitatea de adaptare intr-un mediu organizational;
  • Scoala profesionala sau liceu cu profil mecanic constituie avantaj;
  • Cunostinte masuratori dimensionale si desen tehnic constituie un avantaj;

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv si complex, compus din salariu de baza si prime lunare cu caracter permanent;
  • Bonus anual de obiectiv (al 13 lea salariu);
  • Prime de vacanta, de Pasti si de Craciun;
  • Tichete de masa;
  • Programe interne de formare ca sefi de echipamente
  • Dezvoltarea profesionala continua in cadrul firmei;
  • Transport asigurat pentru navetisti;
  • Gratuitati semnificative la servicii medicale

Candidatul ideal

Cererile pot fii depuse la sediul societatii din Sibiu, Strada Forjorilor nr 22, pot fii trimise

pe email la adresa [email protected]

Relatii la telefon:

0269/207431

0269/207397