Loc de munca: Manager productie matrite - Fortis Plus

Date generale Job

Manager productie matrite

Data expirarii
2021-09-10 19:17:40
Posturi disponibile
1
Industria
  • Masini / Auto
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Iti doresti un job nou, provocator, dar care sa iti ofere satisfactie?

Daca ai experienta in productia de matrite si in coordonare, atunci esti omul pe care il cautam.

Avem nevoie de o persoana matura, cu abilitati dovedite in coordonarea unei echipe de productie, pentru un client din zona de centru a tarii.

Sarcini de indeplinit:

- coordonarea echipei;

- producerea matritelor si asigurarea mentenantei a acestora;

- coordonarea aprovizionarii cu scule si materie prima;

- realizarea proiectelor cu incadrarea in buget si in termenele asumate.

Beneficii

Oferta:

-  salariu competitiv

-  alte beneficii;

Candidatul ideal

Daca:

               - ai experienta pe un post similar in productia de matrite;

               - esti un bun coordonator de echipa;

Atunci asteptam CV-ul tau pe adresa [email protected]

Telefon: 0758 063 969