Loc de munca: INGINER TEHNOLOG - INDUSTRIA TEXTILA - SC LANCO SRL

Date generale Job

INGINER TEHNOLOG - INDUSTRIA TEXTILA

Data expirarii
2021-04-03 12:11:27
Posturi disponibile
1
Industria
  • Textila
Disponibil in orasul
  • Talmaciu
Nivel carieră
Mid-Level (2-5 ani)
Limbi straine
  • Engleză
  • Germană
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Abilitati necesare

  • Bune abilitati de comunicare si organizare
  • Capacitatea de a prioritiza
  • Initiativa si implicare
  • Lucru in echipa

  • Coordoneaza proiecte noi, dezvolta documentatia de lucru
  • Intocmeste procesele tehnologice specifice
  • Imbunatateste permanent fluxul de productie
  • Contribuie la evaluarea fezabilitatii de coasere a modelelor
  • Implementeaza noi modele si modificari in productie

Beneficii

Ce îți oferim

  • Program de lucru zilnic 07.00-15.30;
  • Pachet salarial peste media pieței
  • Tichete de masă (valoare tichet 15 lei pe zi)
  • Al 13-lea salariu
  • Prima de Paște
  • Decontare transport pana in Talmaciu
  • Oportunități de dezvoltare și promovare în carieră în cadrul companiei
  • Mediu de lucru profesionist

Candidatul ideal

Ce ne dorim

Cerinte

  • Diploma de licenta in domeniul TEHNIC
  • Cunostinte avansate de limba germana si/sau engleza
  • Cunostinte bune pachet MSOffice, baze de date
  • Experienta intr-o pozitie similara in domeniul textilelor - constituie avantaj