Loc de munca: INGINER-SEF SANTIERE INSTALATII ELECTRICE, HVAC SI CANALIZARE - PRO HART GROUP SRL

INGINER-SEF SANTIERE INSTALATII ELECTRICE, HVAC SI CANALIZARE

Data expirarii
2021-03-22 08:42:57
Posturi disponibile
2
Industria
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Mid-Level (2-5 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Organizarea, controlarea, verificarea activitatii santierului si asigurarea executiei, desfasurarii si finalizarii lucrarilor in concordanta cu proiectul, normele si conditiile de calitate, termenele stabilite, conform cerintelor contractuale;
- Realizarea si urmarirea graficelor de executie;
- Gestionarea, coordonarea si repartizarea utilajelor, logisticii, resurselor in functie de nevoile santierului si de stadiul proiectului;
- Coordonarea activităţii echipelor proprii, managementul echipei;
- Coordonarea activităţii subantreprenorilor;
- Evaluarea si raportarea periodica pana la finalizarea proiectului, verificarea lucrarilor executate;
- Respectarea procedurilor si regulilor interne de lucru;
- Intocmirea listelor cu cantitatile de lucrari executate si a situatiei de lucrari impreuna cu departamentul tehnic

Beneficii

- desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe cu oameni profesionisti, cu experienta si dedicati

- venit motivant.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice profil electric / mecanic / instalatii
- Experienta minim 3 ani in executie proiecte
- Experienta in coordonarea executiei instalatiilor mecanice / electrice
- Abilitati de organizare, flexibilitate, adaptabilitate la situatii diverse
- Rezistenta la stres, disponibilitate pentru program prelungit
- Mobilitate la nivel national
- Permis de conducere categoria B