Loc de munca: Inginer automatizari - Hoerburger SRL

Date generale Job

Inginer automatizari

Data expirarii
2023-08-31 06:51:03
Posturi disponibile
1
Industria
  • Constructii
  • Energetica
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Inginer programare instalatii de automatizare:

  • in domeniul instalatiilor industriale

si / sau

  • in domeniul cladirilor civile si industriale, HVAC si BMS.

Cunostiinte in domeniul instalatiilor hidraulice reprezinta un avantaj.

Atributii:

  • programare gama de PLC Schneider Modicon si Siemens S7-1200

si / sau

  • programare Schneider StruxureWare si Automation Server AS-P sau similar

Necesar permis de conducere cat. B

Beneficii

Se ofera salariu motivant, masina de serviciu si un mediu de lucru dinamic si provocator.

Program de lucru flexibil, acces la traininguri de specialitate.

Suntem un colectiv tanar si implicat in proiecte care te vor provoca intelectual si te vor dezvolta profesional.

Candidatul ideal

O persoana activa si implicata, cu capacitate de decizie, cu dorinta de a se perfectiona este candidatul ideal pentru noi!