Loc de munca: Grafician Adobe Photoshop , Ilustrator, Corel Draw - MEDIA IMPACT SRL

Date generale Job

Grafician Adobe Photoshop , Ilustrator, Corel Draw

Data expirarii
2024-02-02 16:00:25
Posturi disponibile
2
Industria
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Angajam persoana comunicativa, creativa, cu abilitati in utilizarea programelor Corel Draw,Photoshop, Ilustrator.

Experienta in domeniu.

CV-urile pot fi trimise pe email sau pot fi depuse la sediul nostru din Sibiu, str. Garoafei nr. 4.

[email protected]
Tel. 0722 514 404

Beneficii

CASTIGURILE SI BENEFICIILE PE CARE LE PRIMESTI

  • salariu fix
  • bonuri de masa
  • bonusuri de performanta
  • alaturi de o echipa tanara\
  • dezvoltare personala si profesionala care te poate duce catre indeplinirea visurilor tale.

Candidatul ideal

CE TREBUIE SA STII SI SA AI CU TINE MEREU

  • cunostinte de operare COREL DRAW / PHOTOSHOP sau/si Adobe Illustrator
  • entuziasm si dorinta de invatare, de perfectionare
  • creativitate si inspiratie
  • cunostinte tehnice de printare
  • pregatirea machetelor de print
  • insusiri de personalitate: Caracter si Integritate, Seriozitate si Responsabilitate
  • interes pentru domeniul publicitar
  • sa fii un om fain, deschis, sincer si capabil sa oferi fara sa ti se ceara.