Loc de munca: Farmacist si Asistent farmacie M/F - Sano Farmacie

Date generale Job

Farmacist si Asistent farmacie M/F

Data expirarii
2022-12-31 16:29:41
Posturi disponibile
2
Industria
  • Medicina / Sanatate
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Farmacist:
- conform legislatiei si fisa postului
- salariu negociat + bonusuri de realizare

Asistent:

Beneficii

Pe langa salariul negociat in urma interviului, oferim si bonusari in functie de dezvoltarea ambelor parti.

Candidatul ideal

Sano Farmacie angajeaza Farmacisti si Asistenti de Farmacie care doresc sa isi dezvolte cariera personala cat si sa contribuie la dezvoltarea mediului in care lucreaza.
Puteti aplica pt un post pe aceasta platforma, dar puteti transmite si un CV la adresa de email [email protected]
Va asteptam in echipa Sano Farmacie!