Loc de munca: Electrician mentenanta - CBS EASTERN EUROPE

Date generale Job

Electrician mentenanta

Data expirarii
2023-12-31 22:37:20
Posturi disponibile
2
Industria
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Operarea și supravegherea instalațiilor electrice;
  • Intervenția promptă, prin acțiuni specifice și în limita competențelor, asupra unor cauze care pot produce funcționarea anormală sau avarii ale instalațiilor electrice;
  • Mentenanța preventivă a instalațiilor electrice, etc.

Beneficii

  • Salariul în funcție de gradul calificării și al experienței;
  • Pachet de beneficii non-financiare (reduceri și gratuități pentru servicii medicale, pentru angajat și familie,tichete de masă, bonusuri de performanță, diurne, teambuilding, etc);
  • Oportunitatea de a lucra cu colegi specialiști calificați, dornici să îți ofere suport și care să te integreze în echipă;
  • Echipamente de lucru de calitate superioară.

Candidatul ideal

  • Absolvent de studii medii în domeniul tehnic;
  • Atestat ANRE contituie avantaj;
  • Experiența pe post similar constituie avantaj;
  • Cunoașterea și înțelegerea standardelor și codurilor relevante pentru instalarea și întreținerea instalațiilor electrice;
  • Abilitatea de a utiliza echipamente de măsurare și diagnosticare a defecțiunilor;
  • Capacitatea de a comunica eficient cu alți membri ai echipei și cu clienții;
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită stricte.

Pentru informații suplimentare sună la 0749.081.411