Loc de munca: ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII - CMP Automotive Antivibration Romania

Date generale Job

ELECTRICIAN INTRETINERE SI REPARATII

Data expirarii
2023-11-30 11:00:18
Posturi disponibile
2
Industria
  • Masini / Auto
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Urmareste functionarea corecta a echipamentelor;
  • Raporteaza functionari anormale;
  • Realizeaza interventii la sistemele electrice, reparatii corective;
  • Asigura mentenanta preventiva a masinilor si echipamentelor;
  • Verifica, repara si intretine instalatiile electrice;
  • Selectează şi foloseşte corect aparatura pentru determinarea curentului, tensiunii şirezistenţei electrice;
  • Interpretează corect schemele electrice, simbolurile şi legile electrice de bază;

Beneficii

  • Salariu motivant;
  • Tichete de masa;
  • Bonus de prezenta;
  • Spor de noapte;
  • Transport asigurat;
  • Alte prime.​

Candidatul ideal

  • Studii medii;
  • Calificare electrician;
  • Experienta in domeniu reprezinta avantaj;
  • Cunostinte tehnice (citire si interpretare a schemelor electrice si circuitelor de forta);
  • Cunostinte de baza privind actionari pneumatice si hidraulice;
  • Seriozitate;
  • Indemanare;
  • Atentie;
  • Dorinta de perfectionare.

Date de contact:
Adresa: Parc Industrial Selimbar, DN1, km 302, Selimbar, jud. Sibiu,
Telefon: 0732530923
Web: www.cmpautomotive.es