Loc de munca: Electrician executie tablouri electrice de distributie si automatizare - Hoerburger SRL

Electrician executie tablouri electrice de distributie si automatizare

Data expirarii
2022-07-02 07:18:41
Posturi disponibile
1
Industria
  • Constructii
  • Energetica
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Electrician executie tablouri electrice de distributie si automatizare.

Beneficii

De aceea ar trebui să vii la noi

Hoerburger SRL oferă soluții complete în domeniile automatizării inteligente a clădirilor și automatizării sistemelor, echiparea de tablouri electrice de comandă si automatizare, managementul unităților de retail, managementul energiei și automatizari industriale. Scopul companiei este conectarea optimă în rețea și controlul tehnologiei clădirilor, tehnologiei instalațiilor și tehnologiei industriale pentru a garanta o funcționare care economisește resursele, eficientă și economică.

Compania mama, Hoerburger AG Waltenhofen, fondată în 1974, are peste 200 de angajați și șase locații in Germania, precum și o locație în România. Cu 45 de ani de experiență într-o mare varietate de industrii, o puternică orientare către clienți, independența furnizorilor și soluțiile de automatizare durabile, precum și concepte de management al energiei, compania a devenit de curand membra a grupului Bosch Building Technologies.

Vă oferim un loc de muncă interesant, variat, remunerație legată de performanță și oportunitatea de a vă dezvolta într-o companie inovatoare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana serioasa, cu spirit de initiativa, cunostinte in domeniul electric si dorinta de a invata!

Experienta prealabila prezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.