Loc de munca: Coordonator Departament Matriterie - Prelucrari Mecanice - ELECTROARGES S.A.

Date generale Job

Coordonator Departament Matriterie - Prelucrari Mecanice

Data expirarii
2024-04-20 09:46:02
Posturi disponibile
1
Industria
  • Chimica
  • Constructii
  • Masini / Auto
Disponibil in orasul
  • Curtea de Arges
Nivel carieră
Mid-Level (2-5 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Responsabilitati:

  • Coordonarea personalului si activitatilor din zona de matriterie si prelucrare CNC;
  • Analiza cererilor de oferta interne si externe (suport in ofertare);
  • Monitorizarea lucrarilor si respectarea termenelor de livrare;
  • Monitorizarea si gestionarea achizitiilor in cadrul departamentului;
  • Urmarirea mentenantei utilajelor din zona de activitate;
  • Completarea documentelor zilnice de lucru si evidenta.

Beneficii

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice;
  • Cunostinte proiectare (NX; CatiaV5) si programare CNC (Hurco; Fanuc);
  • Cunostinte privind tehnologiile de prelucrare mecanica;
  • Cunostinte generale masini de erozimat (Fir si Masiv);
  • Experienta minim 2 ani in domeniu.