Loc de munca: Controlori calitate - Trigo Industry Services SA

Date generale Job

Controlori calitate

Data expirarii
2024-01-24 13:42:56
Posturi disponibile
9
Industria
  • Masini / Auto
Disponibil in orasul
  • Brasov
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

TRIGO, lider mondial in oferirea de servicii de management al calitatii in domeniul AUTOMOTIVE angajeaza in CONTROLORI CALITATE:

RESPONSABILITATI
Controlul reperelor din punct de vedere al calitatii;
Respingerea pieselor care nu indeplinesc standardele de calitate;
Intocmirea rapoartelor de lucru.

Beneficii

TRIGO, lider mondial in oferirea de servicii de calitate in domeniul AUTOMOTIVE angajeaza in BRASOV, controlori de calitate:

SE OFERA:

Salariu de incadrare: 3000 lei brut;

Tichete de masa pentru fiecare zi lucrata in valoare de 15 lei;

Spor de noapte 25%

Spor de weekend : 10 %

Bonus lunar de performanta: pana la 15%;

Transport asigurat (+Harman, Rasnov, Sacele, Codlea, Ghimbav, Cristian, Zarnesti);

Prime de PASTE si de CRACIUN;

Asigurare medicala privata.

Candidatul ideal

CERINTE:

Atentie la detalii;

Atentia concentrata si distributiva bine dezvoltate;

Flexibilitate;

Experienta in domeniul Automotive constituie un avantaj.

RESPONSABILITATI:

Disponibilitate pentru:

• a lucra in 3 schimburi

• ore suplimentare

Pentru informatii suplimentare: 0731890970