Loc de munca: Consultant vanzari prin telefon - Consilo WEB

Date generale Job

Consultant vanzari prin telefon

Data expirarii
2021-04-30 10:00:00
Posturi disponibile
5
Industria
  • Call-center / BPO
Disponibil in orasul
  • Deva
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Romană
Oferta salariala
300-400 €/luna
Full time

Descrierea postului

Hai sa faci si tu parte din echipele noastre de telesales pentru una una dintre cele mai mari companii de telefonie mobila la nivel national!

Ce trebuie sa stii!

· Ne intereseaza sa fii bun de gura si sa nu te pierzi daca te punem in fata unui calculator. In rest, te invatam noi, de la 0, tot ce trebuie sa stii pentru a face performanta in vanzari de tip telesales;

· Nu tinem cont de experienta, varsta, nivel de cariera sau diplome. Daca vrei un job unde acestea sa ti se ia in consideratie ... nu citesti in locul potrivit. Odata ce te cunoastem, noi te vom aprecia pentru cine esti tu ca om (atitudine, seriozitate, responsabilitate), pentru cum inveti si aplici ceea ce te invatam noi si pentru rezultatele obtinute la job;

· Lucram in vanzari, deci realizarea targetului lunar este indicatorul principal de performanta dupa care vei fi evaluat; · Angajam numai pe contract de munca pe perioada nedeterminata si numai full-time;

· Programul de lucru este de luni pana vineri de la 9 la 18, cu o ora de pauza esalonata pe parcursul zilei. Uneori lucram si sambata de la 10 la 15;

· Studentii/ elevii angajati la noi pot trece la program part-time numai dupa 1-2 luni lucrate full-time (prin care ne asiguram ca va puteti realiza targetul intr-un timp mai scurt);

· Lucram in sistem de call-center si suntem localizati in zona Shopping City, Selimbar, Sibiu;

· In februarie - martie vom deschide un nou punct de lucru in Deva - Cladirea Cepromin;

Mai trebuie sa stii ca suntem o echipa de oameni tineri, deschisi si sinceri, deci, daca ai intrebari suplimentare ni le poti adresa pe email: [email protected] sau la telefon: 0742 - 055 050

Beneficii

Cum o sa fii platit:

Salariu fix 1200 lei/net + tichete de masa = aprox. 1400 lei venituri nete fixe;
Asigurare medicala privata;
Comisionare din vanzari pentru toate vanzarile realizate – din luna 3 ar trebui sa aveti venituri medii NETE de cel putin 1800 - 2000 lei;
Bonus pentru recomandari de noi colegi;
Premii din concursuri, alte bonusuri si beneficii – diferite in fiecare luna.
Daca ne oferi 3 luni in care iti faci bine treaba, in luna 4 iti vom renegocia salariul fix in functie de performanta.

Candidatul ideal

 Vino la interviu cu zambetul pe buze, atitudine pozitiva si chef de treaba si esti candidatul nostru ideal!