Loc de munca: Consultant accesare fonduri europene - XUX INVESTMENT SRL

Date generale Job

Consultant accesare fonduri europene

Data expirarii
2022-10-01 18:00:41
Posturi disponibile
2
Industria
  • Banci / Servicii financiare
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Studierea afacerii clientului pentru a intelege domeniul de activitate.
Cu cat consultantul intelege mai bine ramura in care activeaza clientul, cu atat vor fi mai valoroase sfaturile si sugestiile luipentru dezvoltarea afacerii clientuluiStabilirea eligibilitatii clientului si a ideii de afaceri
Colectarea datelor si informatiilor necesareRedactarea Cererii de Finantare si a Planului de Afaceri
Depunerea Cererii de Finantare pentru aprobarea finantarii
Redactarea cererilor de informatii cerute de finantator pe parcursul evaluarii proiectului.
Asistenta acordata beneficiarului pentru implementarea proiectului pentru urmatoarele activitatiorganizarea procedurilor de achizitiidecontarea proiectuluirapoarte de progresrapoarte de durabilitate etc.

Beneficii

Candidatul ideal

Sa puna intrebari si sa caute raspunsuri.
Sa citeasca informatii suplimentare despre domeniul in care proiectul se implementeaza
Sa verificesa valideze date si informatii financiare
Sa fie perseverent
Sa comunice eficient cu ceilalti membri ai echipei
Sa fie organizat si sa respecte termeni limita la fiecare etapa de scriere sau implementare a unui proiect.