Loc de munca: Casier Comercial - SC Carrefour Romania SA

Date generale Job

Casier Comercial

Data expirarii
2024-03-23 05:41:34
Posturi disponibile
7
Industria
  • Comert / Retail
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Intotdeauna mi-a placut sa fiu in centrul actiunii. Sa conteze participarea mea. Acum, eu sunt ultima etapa din experienta clientilor la cumparaturi. E datoria mea ca ei sa plece acasa zambind dupa o trecere cat mai eficienta si mai placuta pe la case.” – Marieta, casier comercial hipermarket.

Tine de tine: Sa servesti clientii rapid si amabil pentru ca zambetul tau are puterea de a le face ziua mai frumoasa. Intra acum in Lumea Carrefour! E mai mult! E despre oameni!

Beneficii

Te recunosti? Vino cu mine in Lumea Carrefour! Carrefour tine cu tine: Tichete de masa, Asigurare medicala privata, Ajutor de transport, Cupoane de magazin, Prima de vacanta, Cursuri de formare.