Loc de munca: Agenti paza si agenti securitate - Assault Protect SRL

Date generale Job

Agenti paza si agenti securitate

Data expirarii
2022-07-09 07:18:34
Posturi disponibile
2
Industria
  • Paza si protectie
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

1. Persoana serioasa, responsabila, dinamica fara antecedente penale;

2. Atestatul constituie avantaj;

3. Asigura paza si securitatea pentru un imobil de birouri;

4. Efectueaza controlul accesului in cadrul imobilului;

5. Intervine conform procedurii de lucru la evenimentele de securitate.

6. Asigura conservarea locului faptei pana la sosirea organelor abilitate.

7. Execută intervenţia operativă la obiectivele din competenţă la solicitarea dispecerului de serviciu;

8. Acţioneaza pentru oprirea si predarea catre politie a posibililor faptuitori, a bunurilor sau valorilor care fac obiectul infractiunii si colaboreaza pentru solutionarea faptelor ilicite, asigurand restabilirea ordinii de drept sau asigura conservarea locului faptei pana la sosirea organelor abilitate.

Beneficii

Salariu motivant si munca intr-un colectiv puternic

Candidatul ideal

1. Viteza de reactie;
2. Forta fizica si rezistenta psihica;
3. Disciplina, punctualitate, constiinciozitate;
4. Spirit de echipa si spirit de initiativa;