Loc de munca: Agent/Dispecer Transport - AMBIENT SPEDITION

Date generale Job

Agent/Dispecer Transport

Data expirarii
2021-08-18 14:39:50
Posturi disponibile
1
Industria
  • Transport / Logistica / Import - Export
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Engleză
  • Germană
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Coordonarea activitatii de transport si de intermediere servicii transport;
  • Mentinerea relatiei cu clientii alocati in vederea onorarii comenzilor de transport primite;
  • Negocierea tarifelor de transport atat cu clientii, cat si eu transportatorii;
  • Prospecteaza piata transporturilor si analizeaza preturile pentru realizarea ofertelor.

Beneficii

  1. Salariu motivant;
  2. Bonus de performanta;
  3. Prime de findelitate;
  4. Alte beneficii.

Candidatul ideal

  • Abilitati de comunicare si negociere;
  • Cunoasterea unei limbi (Engleza sau Germana);
  • Dorinta de a invata si de a se dezvolta profesional;
  • Experienta in domeniul transporturilor reprezinta un avantaj.