Loc de munca: Sudor - Solsib Web SRL

Date generale Job

Sudor

Data expirarii
2020-07-13 18:27:35
Posturi disponibile
5
Industria
  • Masini / Auto
Disponibil in orasul
  • Munchen
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Realizarea unor operatiuni de sudura in cadrul procesului de montaj:
  • Sudarea si verificarea pieselor executate conform desenului de executie:
  • Reglarea parametrilor de functionare a echipamentului de sudura;
  • Asigurarea calitatii produselor realizate, conform planului:
  • Stabilirea si monitorizarea parametrilor procesului de sudura.

Beneficii

  • Oferta (salariu fix; bonusuri, beneficii)
  • Mediul de lucru este propice desfasurarii unei activitati eficiente.
  • Se ofera bonus motivant in functie de rezultatele obtinute.

Candidatul ideal

  • Experienta anterioara de minim 2 ani in sudura MIG-MAG, TIG, OXI este obligatorie. Persoana organizata, responsabila, capabila sa lucreze cu termene limita si dornica de stabilitate.