Loc de munca: SEF DE SCHIMB - ACCU QUALITY SERVICES RO SRL

Date generale Job

SEF DE SCHIMB

Data expirarii
2018-12-05 09:07:03
Posturi disponibile
1
Industria
  • Masini / Auto
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Supravegherea unei echipe de aproximativ 25 de operatori
  • Punerea in aplicare si monitorizarea planului operativ si a programului de lucru; programarea si coordonarea lucrarilor de mentenanta in mod eficient
  • Alcatuirea rapoartelor informative zilnce catre managementul societatii
  • Urmarirea si analizarea masurilor implementate in vederea eficientizarii activitatii
  • Sustinerea initiativelor de imbunatatire a proceselor ce au ca scop reducerea timpului de lucru si a pierderilor materiale
  • Crearea si actualizarea permanenta a bazei de cunostinte si aptitudini de lucru necesare
  • Dirijarea actiunilor de imbunatatire a proceselor si initierea de schimbari in acest sens
  • Implementarea si promovarea procedurilor de sanatate si securitate a muncii
  • Verificarea echipamentului de lucru, colaborarea continua cu Trainerii si celelalte departamente cu legatura directa

Beneficii

  • Program de lucru in doua schimburi, fara munca de noapte si cu week-end-uri libere
  • Salariu motivant, bonuri de masa, costuri de transport acoperite
  • Lucru intr-o companie internationala cu mare experienta in domeniu
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala
  • Echipa tanara si provesionista
  • Invatarea de noi aptitudini

Candidatul ideal

  •  2 ani experienta de lucru, de preferat in industria automotive (pe post de sef de schimb)
  •  Aptitudini de conducere a unei echipe, de preferat dobandite intr-o companie din industria automotive
  •  Cunostinte de limba engleza
  •  Studii medii
  •  Abilitati de comunicare si de coordonare a unei echipe
  •  Spirit de echipa, atitudine pozitiva, persoana dinamica