Loc de munca: Redactor - Animator Radio - SCORPION IMPEX SRL

Date generale Job

Redactor - Animator Radio

Data expirarii
2021-03-10 18:11:00
Posturi disponibile
1
Industria
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

1.  Introducerea/indexarea programelor radio cu ajutorul unui progam de editare
2.  Operarea in timp util a tuturor modificarilor aparute
3.  Strangerea si prelucrarea informatiilor pentru completarea si imbunatatirea bazei de date
4.  Respectarea deadline-urilor prestabilite;

Beneficii

  1. Salariu fix + bonuri de masa
  2. Atmosfera placuta, echipa tanara, mediu dinamic si competitiv
  3. Bonusuri pentru performante
  4. Training

Candidatul ideal

1. Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
2. Engleza nivel mediu/avansat (vorbit + scris)
3. Abilitati operare PC si utilizare Microsoft Office
4. Excelenta stapanire a gramaticii limbii romane
5. Atentie la detalii
6. Abilitati de comunicare profesionala si politicoasa
7. Punctualitate, eficacitate
8. Capacitate de organizare