Loc de munca: Operator/Reglor pe masini cu comanda numerica/CNC - WITTENSTEIN SRL

Date generale Job

Operator/Reglor pe masini cu comanda numerica/CNC

Data expirarii
2022-12-31 10:26:37
Posturi disponibile
2
Industria
  • Navala / Aeronautica
Nivel carieră
Mid-Level (2-5 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Domeniul dumneavoastra de activitate cuprinde:

Utilizarea, controlul şi reglarea maşinilor unelte şi centrelor de prelucrare prin aşchiere;

Asigurarea calităţii pieselor produse;

Urmărirea termenelor de livrare precum şi încheierea comenzilor în timp util;

Pregătirea şi organizarea activităţii precum şi şcolarizarea noilor angajaţi;

Participarea la optimizarea procesului tehnologic.

Beneficii

Oferim:

Un loc de muncă într-o companie modernă şi inovativă, cu un mare potenţial de creştere;

Pachet salarial atractiv;

Tichete de masă de 20 lei/zi;

Ore suplimentare plătite dublu;

Primă de Crăciun şi Paste;

Primă de vacanţă;

Bonusuri producţie;

Primă de recomandare a unui nou angajat;

Transport asigurat;

Asigurare medicală privată;

Candidatul ideal

Profilul Dumneavoastra:

Sunteţi calificat şi aveţi experienţă în domeniul prelucrării prin aşchiere pe maşini CNC, înţelegeţi desene tehnice de execuţie;

Dispuneţi de un simţ dezvoltat pentru procese de aşchiere şi scule aşchietoare pe materiale din oţel şi aluminiu;

Aveţi cunoştinţe solide în tehnica de măsurare;

Sunteţi o persoană motivată şi orientată spre calitate;

În perspectiva dezvoltării profesionale cunoştinţele de limbă germană si/sau engleza constituie un avantaj.