Loc de munca: Operatori CNC (Sibiu) – Fara Experienta - Job Partner

Date generale Job

Operatori CNC (Sibiu) – Fara Experienta

Data expirarii
2021-11-06 06:55:41
Posturi disponibile
2
Industria
  • Lemn / PVC
  • Masini / Auto
  • Navala / Aeronautica
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Sunt de interes si candidati care nu au experienta, insa care sunt foarte interesati sa invete operarea pe CNC-uri.

Responsabilitati:

  • prelucrarea pieselor pe baza desenelor tehnice;
  • calculul tolerantelor;
  • masurarea cu sublerul, micrometrul si alte aparate de masura si control.

Program de lucru in 3 schimburi.

0741170489 / [email protected]

Beneficii

  • bonusuri lunare;
  • prime lunare;
  • tichete;
  • abonament autobuz;
  • cafea/ceai;
  • fabrica nou construita.

Candidatul ideal

Profil candidat:

  • studii tehnice (preferabil);
  • cunostinte de citire si interpretare a unui desen tehnic;
  • sunt eligibili atat candidati fara experienta, cat si candidati fara experienta – insa vor fi angajati acei candidati cu abilitati tehnice;
  • persoanele de interes sunt cele pozitive, dornice sa invete o meserie, implicate si responsabile.

SUNT DE INTERES SI CANDIDATI FARA EXPERIENTA.

*Trimitand cv-ul/datele dvs. sunteti de acord cu prelucrarea datelor personale de catre Job Partner in scopul recrutarii conform https://jobpartner.ro/politica-de-confidentialitate-2/.