Loc de munca: Operator Debitare - Job Partner

Date generale Job

Operator Debitare

Data expirarii
2023-04-29 09:37:58
Posturi disponibile
1
Industria
  • Lemn / PVC
  • Masini / Auto
  • Navala / Aeronautica
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • aprovizionarea masinii cu materie prima;
  • debitarea profilelor metalice cu fierastraul, debitare cu apa sau laser.

Beneficii

  • tichete de masa 20ron/valoare tichet/zi lucratoare lucrata;
  • prime/bonusuri;
  • al 13-lea salariu;
  • salariu in functie de experienta;
  • transport decontat;
  • asigurare medicala in mediul privat.

Candidatul ideal

  • experienta in debitare sau in utilizarea echipamentelor de debitat, flex etc.

  • program de lucru in 2 schimburi, luni - vineri (6:00 - 14:30; 14:30 - 23:00);
  • disponibilitate pentru ore suplimentare, ceea ce inseamna cresterea venitului lunar.