Loc de munca: Medic stomatolog - IACONI DENTAL CLINIC SRL

Date generale Job

Medic stomatolog

Data expirarii
2022-10-01 17:31:31
Posturi disponibile
1
Industria
  • Medicina / Sanatate
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Este momentul să te alături echipei de medici profesioniști Iaconi Dental Clinic!
Clinica noastră te vrea în echipă pentru a putea performa alături de noi
la cele mai înalte standarde!
Dacă ești gata să îți duci cariera la nivelul următor, aplică chiar acum!
Iaconi Dental Clinic este prezentă de 30 ani pe piața serviciilor stomatologice,
iar de curând ne-am mutat într-o locație nouă.
Alege să lucrezi alături de o echipă specializată, într o clinică dotată cu
echipamente de ultimă generație: inhalosedare, anestezie computerizată
oral cancer screen, etc.

Beneficii

Candidatul ideal

  • punctualitate și seriozitate;
  • program de lucru cu normă întreagă.