Loc de munca: Inginer sef constructii - DMX CONSTRUCTION SRL

Date generale Job

Inginer sef constructii

Data expirarii
2022-10-01 06:11:59
Posturi disponibile
1
Industria
  • Constructii
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Candidatul selectat va urmari si coordona executia lucrarilor pe santiere din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie, avand ca principale obiective:

• Asigura interfata intre societate si beneficiari pentru derularea in bune conditii a contractelor;
• Asigura controlul permanent al calitatii lucrarilor;
• Coordoneaza executia proiectelor de la etapa de demarare pana la finalizarea acestora prin planificarea activitatilor, organizarea echipelor, gestionarea materialelor si a echipamentelor;
• Monitorizeaza si contribuie la cresterea eficientei activitatii in santier;
• Asigura incadrarea in termenele de executie si respectarea proiectului;
• Se asigura de mentinerea disciplinei muncii, a disciplinei tehnologice si respectarii normelor de Protectie a Muncii.

Beneficii

• Salariu motivant

• Plan de motivare/stimulare corespunzator performantelor personale si ale organizatiei

• Oportunitatea contributiei in proiecte de dimensiuni impresionante, atat in tara cat si in strainatate

• Incurajarea constanta in directia exprimarii propriei creativitati, amprente personale asupra proiectelor organizatiei

• Dotare tehnica de exceptie

• Sisteme performante de lucru

• Dezvoltare personala si profesionala

• Echipa tanara, dinamica

• Mediu de lucru placut

• Laptop si telefon de serviciu

Misiunea fundamentala a societatii DMX CONSTRUCTION este de a face diferenta printr-o contributie pozitiva in viata comunitatii, fiind un permanent exemplu de profesionalism si calitate in executia lucrarilor de constructii.
Bazandu-ne pe o experienta in domeniul constructiilor de 12 ani, garantam calitatea celor mai bune servicii in domeniul constructiilor rezidentiale si industriale.
Pentru ca suntem o echipa tanara, lucram cu cele mai inalte tehnologii, avand in dotare utilaje performante, cea mai buna educatie, dar si motivatia necesara pentru a realiza si satisface orice cerinta.

Candidatul ideal

• ati absolvit Facultatea de Constructii Civile si Industriale
• aveti experienta intre 2-5 ani pe postul de Inginer Constructor
• aveti experienta in executie, in santier
• aveti abilitati organizatorice şi de prioritizare a sarcinilor, pragmatism si meticulozitate in realizarea sarcinilor atribuite
• aveti foarte bune abilitati de comunicare si planificare
• sunteti o fire deschisa, responsabila
• doriti sa lucrati intr-o echipa tanara, dinamica
• aveti cunostinte de utilizare PC - MS Office, AutoCad
• detineti permis de conducere – cat. B
• disponibilitate relocare in Sibiu

Mai multe detalii gasiti pe: www.dmxconstruction.ro

Relatii la telefon

0770166067