Loc de munca: Inginer automatizari cladiri - Hoerburger SRL

Date generale Job

Inginer automatizari cladiri

Data expirarii
2020-12-10 06:51:03
Posturi disponibile
1
Industria
  • Constructii
  • Energetica
Disponibil in orasul
  • Sibiu
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Nespecificat
Tipul jobului
Full time

Descrierea postului

Inginer programare si punere in functie sisteme de automatizari in domeniul cladirilor civile si industriale, HVAC si BMS.

Cunostiinte in domeniul instalatiilor hidraulice reprezinta un avantaj.

Atributii:

  • programare sisteme si instalatii de automatizare
  • coordonare proiecte din punct de vedere tehnic
  • punere in functie instalatii de automatizare HVAC si BMS

Necesar permis de conducere cat. B

Beneficii

Se ofera salariu motivant, masina de serviciu si un mediu de lucru dinamic si provocator.

Program de lucru flexibil, acces la traininguri de specialitate.

Suntem un colectiv tanar si implicat in proiecte care te vor provoca intelectual si te vor dezvolta profesional.

Candidatul ideal

O persoana activa si implicata in ceea ce face, cu capacitate de decizie, cu dorinta de a se perfectiona si cu disponibilitate la deplasare este candidatul ideal pentru noi!

Parteneri Media