Loc de munca: Gestionar depozit - KENDRION AUTOMOTIVE (SIBIU) SRL

Date generale Job

Gestionar depozit

Data expirarii
2019-01-31 11:24:07
Posturi disponibile
1
Industria
  • Masini / Auto
Nivel carieră
Mid-Level (2-5 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Responsabilitati :

- participă la operaţiuni de introducere/iesire/manipulare produse în/din magazie
- sortarea si organizarea mărfurilor în depozit pe categorii de produse;
- operarea documentelor primare în calculator, imediat ce intră în posesia lor;
- întocmirea şi actualizarea fişelor de magazie;
- evidenţa cantitativă şi calitativă a gestiunii de materii prime şi materiale
- asigurarea cu materiale pentru ambalarea produselor şi respectiv pentru paletarea/infolierea acestora;
- cunoaşterea şi respectarea modului de ambalare şi paletare a fiecărui tip de produs;
- infolierea paleţilor;

Beneficii

Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si dinamic
Pachet salarial motivant
Bonus de performanta
Dezvoltarea carierei intr-o companie de succes

Candidatul ideal

Cunostinte :

Studii medii
Cunostinte operare PC (MS Office)
Cunostinte de contabilitate primara
Experienta in domeniu de minim 3 ani
Autorizare ISCIR pentru manipularea mecanizata a marfurilor
Disponibilitate de lucru in doua schimburi