Loc de munca: Economist - HOTEL RAMADA SIBIU

Date generale Job

Economist

Data expirarii
2021-06-04 07:54:13
Posturi disponibile
1
Industria
  • Turism / HoReCa
Disponibil in orasul
  • Sibiu
Nivel carieră
Senior-Level (> 5 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Nespecificat
Tipul jobului
Full time

Descrierea postului

  • Inregistreaza in contabilitate facturile de cheltuieli pe centrii de cost;
  • Inregistreaza in contabilitate deconturile de cheltuieli;
  • Verifica si inregistreaza in contabilitate scaderea de gestiune ;
  • Participa la verificarea in contabilitate a inventarierii patrimoniului societatii ;
  • Verifica corectitudinea intocmirii NIR-urilor ;
  • Verificarea soldurilor conturilor ;
  • Intocmeste situatia avansurilor de trezorzrie.
  • Intocmeste diverse situatii pentru banci si la cererea Directorulului companiei.
  • MENTINE LEGATURA CU ADM. FINANCIARA PTR. REGLAREA FISEI.

Beneficii

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Masa asigurata in timpul programului de lucru;

Candidatul ideal

  • Absolvent/Absolventa de studii economice
  • Experienta relevanta minim 3 ani in domeniul financiar/contabil
  • Cunostinte de Limba engleza (germana, contituie un avantaj)
  • Bune competente de comunicare si intelegere a termenilor tehnici
  • Metoda organizata si structurata de lucru
  • Permis de conducere categoria B
  • Cunostinte buneMS Office

Parteneri Media