Loc de munca: Consultant vanzari/Optometrist - SC Tarcea Optic SRL

Date generale Job

Consultant vanzari/Optometrist

Data expirarii
2020-03-28 19:07:29
Posturi disponibile
1
Industria
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

Derularea activitatilor de vanzare produse si servicii in centre de optica
• Oferirea de consultanta de specialitate clientilor.
• Derularea activitatilor de gestionare a magazinului
• Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora.
• Testarea vederii in scopul determinarii dioptriei, aparatura medicala de ultima generatie computerizata - pentru optometrist.

Beneficii

• Oportunitatea de a lucra intr-un mediu curat,placut si desosebit
• Pachet salarial atractiv+bonusuri zilnice,saptamanale si lunare
• Posibilitati de promovare
• Sistem training-uri profesionale

Candidatul ideal

• Persoana dinamica, organizata, responsabila
• Excelente abilitati de comunicare
• Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, firma asigurand traininguri de specialitate
• Studii de specialitate – pentru optometrist
• Atitudine pozitiva
• Motivatie puternica de a invata si a reusi