Loc de munca: Consultant vanzari - DEFACTO SRL

Date generale Job

Consultant vanzari

Data expirarii
2022-06-18 19:50:40
Posturi disponibile
1
Industria
  • Comert / Retail
  • Prestari servicii
Disponibil in orasul
  • Targu Mures
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

We are now looking for Sales Consultant  for Romania Sibiu Shooping Mall.

Ce cautam la viitori colegi?

✔ Foarte bune abilitati de ascultare si comunicare;
✔ Placerea de a intelege nevoile clientului si a-i propune cele mai potrivite solutii;
✔ Pasiunea pentru tot ce inseamna tehnologie electro IT;
✔ Atitudine constructiva si proactiva, entuziasm si dorinta de a invata;
✔ Experienta in vanzari/retail/promoting si cunostinte despre produse din domeniul electro IT constituie un avantaj;
✔ Minim studii medii.

Ce vei face in rolul de Consultant Vanzari DEFACTO?

Vei crea o experienta de cumparare excelenta clientilor DEFACTO - iti vei pune amprenta in intelegerea nevoilor, consilierea si comunicarea cu clientii, depasindu-le asteptarile si facandu-i sa isi doreasca sa revina.

Beneficii

Beneficiile tale:

✔ Program flexibil
✔ Contract de muncă și salariu fix
✔ Un portofoliu de clienți deja existent, pe care tu îl poți dezvolta
✔ Decontare transportului și telefon serviciu
✔ Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinațională
✔ Acces la cursuri de dezvoltare profesională și programe de pregătire.

Candidatul ideal

De ce tu?

✔ Ești o persoană cu abilități de comunicare și cu dorință de a-și spori venitul
✔ Ești organizat și responsabil
✔ Ești ambițios și iți dorești să realizezi lucrurile într-o maniera profesionistă.